Gülüş Estetiği

Signal Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar Ve Yorumları

Dişlerde yediğiniz ve içtiğiniz gıdalara, sigara kullanımına veya düzensiz diş bakımına bağlı yüzeysel sararma ve lekelenmeler olabilir.

Diş beyazlatıcı ürünler, dişteki yüzeysel leke ve renk değişimi için en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Ucunda bulunan fırçası sayesinde uygulanabilen tüp şeklinde bir ürün olan diş beyazlatma kalemi, uluslararası adıyla white pen, taşınabilirliği, az yer kaplaması ve her yerde anında kullanılabilir olmasıyla avantaj sağlayan beyazlatıcı ürünlerden biridir.

Peki diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır? Hangi diş beyazlatma kalemi tercih edilmelidir?

Signal Diş Beyazlatma Kalemi

 

Diş bakım ürünleri dendiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Signal, diş beyazlatma ürünleriyle de beğeni kazanmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi nedeniyle Signal white pen ürünü sıklıkla tercih ediliyor.

Ürünü denemek isteyenler elbette ilk olarak nerede satılır veya fiyatları ne kadardır, merak edebilir.

Signal ürünleri Gratis şubeleri ve eczanelerde kolaylıkla bulunabilir.

Beyazlatıcı kalem kullanmadan önce dişleri doğru ve iyi bir şekilde temizlemek, kalemin etkilerini görebilmek için önemlidir. Bu bakımdan Signal White Now Touch yorumları incelediğimiz takdirde, beyazlatıcı diş bakım ürünlerinin etkisini destekleyen markaya ait bir diğer ürün olduğu görülmektedir.

 

Diş beyazlatmak amacıyla herhangi bir ürünü tercih etmeden önce tüketicilerin aklına gelen ilk soru ‘’işe yarıyor mu’’ olmaktadır.

İşte işinize yarayacağına emin olduğumuz ve kullanıcı yorumlarından derlediğimiz bilgiler:

  • Diş beyazlatma kalemleri taşınabilir olduğu için öğünler sonrası, gün içinde hemen kullanılabilir ancak asıl etkisini diş fırçalama sonrasında kullanıldığında gösterir.
  • Dişleri fırçalamak için peroksit oranı yüksek, beyazlatma etkili macunlar kullanıldıktan sonra diş kalemi kullanılması daha etkili olacaktır.
  • Diş beyazlatıcı ürünlerin tamamında olduğu gibi etkiler anlık, kısa süreli ve yüzeyseldir.
  • İlaç, yaş veya kronik hastalık gibi nedenlerden sararan dişlerin beyazlaması için diş beyazlatma ürünleri yeterli değildir ve profesyonel diş beyazlatma yöntemleri için kişi diş hekimine başvurmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp ile Hızlı Fiyat Al