Ana Sayfa Diş Beyazlatma Yöntemleri Signal Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar Ve Yorumları

Signal Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar Ve Yorumları

Dişlerde yediğiniz ve içtiğiniz gıdalara, sigara kullanımına veya düzensiz diş bakımına bağlı yüzeysel sararma ve lekelenmeler olabilir.

Diş beyazlatıcı ürünler, dişteki yüzeysel leke ve renk değişimi için en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Ucunda bulunan fırçası sayesinde uygulanabilen tüp şeklinde bir ürün olan diş beyazlatma kalemi, uluslararası adıyla white pen, taşınabilirliği, az yer kaplaması ve her yerde anında kullanılabilir olmasıyla avantaj sağlayan beyazlatıcı ürünlerden biridir.

Peki diş beyazlatma kalemi nasıl kullanılır? Hangi diş beyazlatma kalemi tercih edilmelidir?

Signal Diş Beyazlatma Kalemi

 

Diş bakım ürünleri dendiği zaman akla ilk gelen markalardan olan Signal, diş beyazlatma ürünleriyle de beğeni kazanmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi nedeniyle Signal white pen ürünü sıklıkla tercih ediliyor.

Ürünü denemek isteyenler elbette ilk olarak nerede satılır veya fiyatları ne kadardır, merak edebilir.

Signal ürünleri Gratis şubeleri ve eczanelerde kolaylıkla bulunabilir.

Beyazlatıcı kalem kullanmadan önce dişleri doğru ve iyi bir şekilde temizlemek, kalemin etkilerini görebilmek için önemlidir. Bu bakımdan Signal White Now Touch yorumları incelediğimiz takdirde, beyazlatıcı diş bakım ürünlerinin etkisini destekleyen markaya ait bir diğer ürün olduğu görülmektedir.

 

Diş beyazlatmak amacıyla herhangi bir ürünü tercih etmeden önce tüketicilerin aklına gelen ilk soru ‘’işe yarıyor mu’’ olmaktadır.

İşte işinize yarayacağına emin olduğumuz ve kullanıcı yorumlarından derlediğimiz bilgiler:

  • Diş beyazlatma kalemleri taşınabilir olduğu için öğünler sonrası, gün içinde hemen kullanılabilir ancak asıl etkisini diş fırçalama sonrasında kullanıldığında gösterir.
  • Dişleri fırçalamak için peroksit oranı yüksek, beyazlatma etkili macunlar kullanıldıktan sonra diş kalemi kullanılması daha etkili olacaktır.
  • Diş beyazlatıcı ürünlerin tamamında olduğu gibi etkiler anlık, kısa süreli ve yüzeyseldir.
  • İlaç, yaş veya kronik hastalık gibi nedenlerden sararan dişlerin beyazlaması için diş beyazlatma ürünleri yeterli değildir ve profesyonel diş beyazlatma yöntemleri için kişi diş hekimine başvurmalıdır.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler İçerikler

Yirmilik Diş Çekimi Ameliyatı ve Sonrası

Pek çok hastaya yirmilik diş çekimi tavsiye edilir. 17 – 22 yaş aralığında çıkan ve akıl dişi olarakta adlandırılan 20lik dişler;...

Zirkonyum Diş Rehberi: Nasıl Yapılır? Zararları var mı? Fiyatları Nedir?

Zirkonyum diş kaplama, mükemmel estetik ve dayanıklılık sunan, günümüze kadar üretilmiş en iyi sabit protez türüdür. Zirkonyum diş denince hemen...

Şeffaf Plak Tedavisi ve Fiyatları

Şeffaf plak tedavisi ile orta ve hafif düzeydeki diş çapraşıklıkları başarı ile tedavi edilebilmektedir. Çarpık dişlerini hızlı bir şekilde...

Sinüs Lifting Ameliyatı ve Fiyatları

Sinüs lifting ameliyatı üst çene arka bölgede uygulanacak olan implantınıza yeterli ve sağlam kemik oluşturulmasını sağlar. Eksik dişleriniz için...

En Son Yorumlar