DİŞ POLİKLİNİĞİ
ANTALYA

ANTALYA
DİŞ POLİKLİNİĞİ

Hakkımızda

Diş Kliniğimizi 2013 yılında üç meslektaşımla birlikte ilk kurduğumuzda; her müşterilerimizle bir ömür boyu sürecek ilişkiler kurmayı ve diş sağlığı konusunda insanların en güvendiği butik bir klinik olmayı hedefledik.

Çünkü ancak bu şekilde ilk akla gelen ve en güvenilen isim olabileceğimizi ve her müşterimize özel, onun yaşam tarzına en uygun ve en güzel gülümsemeyi oluşturabileceğimizi biliyorduk.

Bugün ise bu hedeflerimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Artık Dünyanın dört bir yanında bize güvenen aynı dili konuşamasak ta aynı dilde gülümsediğimiz arkadaşlarımız, dostlarımız var.

Aradan geçen 6 yılda bu hedeflerimizden hiç şaşmadık. Her yeni gün aynı heyecan ve tutku ile uyanıyor, birlikte çalıştığımız iyi eğitimli ve şefkatli klinik ekibimizle birlikte sunmuş olduğumuz estetik ve genel diş hekimliği hizmetlerimizde her zaman en ideal ve en mükemmel tedaviyi sunmaya çaba gösteriyoruz.

LARA
DİŞ POLİKLİNİĞİ

Hedeflerimize nasıl odaklanıyoruz?

Biz sadece iyi ve tatmin edici bir diş kliniği değiliz.
Kalabalıktan sıyrılmak ve Antalyanın en iyi diş hekimleri arasında yerimizi almak istiyoruz.

Çünkü; sağlıklı ve parlak bir gülümsemenin imajınıza, başarınıza ve yaşam biçiminize sağlayacağı pozitif katkıyı biliyoruz.

Bu nedenle; sizde kliniğimizi ziyaret ettiğinizde, performansımızda, meslektaşlarımıza yaklaşımımızda, misafirlerimize sunmuş olduğumuz tedavilerde her zaman alçak gönüllülüğümüzü ve sıcakkanlı tarzımızı koruduğumuzu, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı görürsünüz.
Sürekli olarak kendimizi güncelliyor, en modern yaklaşımları titizlikle takip ediyor ve sadece; en iyi kalite ve ayrıntıdaki, Antalya’nın en iyi diş hekimliğini sunmaya çalışıyoruz.

Bize Güvenen Mutlu Hastalarımız

BİZİM HAKKIMIZDA NE SÖYLEDİLER

Temiz ortamıyla, gerginliğinizi alan sempatik çalışanlarıyla, işinin ustası ve titiz çalışan doktoru Onur Bey'iyle kesinlikle seçeneklerde en üst sırada... Antalya diş polikliniğinde 20 adet kaplama yaptırdım ,sonuç beklentilerimin çok üstünde.. herkese teşekkürler

Kenan Kaplan

@Hollanda